realmd - en to si translation catalogue (127 entries)

en: A domain with this name is already configured
si: මෙම නම සහිත වසමක් දැනටමත් වින්‍යාස කර ඇත

en: Admin name or password is not valid
si: පරිපාලක නම හෝ මුරපදය වලංගු නොවේ

en: Already have domain %s in sssd.conf config file
si: දැනටමත් sssd.conf config ගොනුවේ වසම %s ඇත

en: Already joined to a domain
si: දැනටමත් වසමකට සම්බන්ධ වී ඇත

en: Already joined to another domain: %s
si: දැනටමත් වෙනත් වසමකට සම්බන්ධ වී ඇත: %s

en: Already joined to this domain
si: දැනටමත් මෙම වසමට සම්බන්ධ වී ඇත

en: Already running another action
si: දැනටමත් වෙනත් ක්‍රියාවක් ක්‍රියාත්මක වේ

en: Authentication is required to change the policy of who can log in on this computer.
si: මෙම පරිගණකයට ලොග් විය හැක්කේ කාටද යන ප්‍රතිපත්තිය වෙනස් කිරීමට සත්‍යාපනය අවශ්‍ය වේ.

en: Authentication is required to discover a kerberos realm
si: kerberos ක්ෂේත්‍රයක් සොයා ගැනීමට සත්‍යාපනය අවශ්‍ය වේ

en: Authentication is required to join this machine to a realm or domain
si: මෙම යන්ත්‍රය ක්ෂේත්‍රයකට හෝ වසමකට සම්බන්ධ වීමට සත්‍යාපනය අවශ්‍ය වේ

en: Authentication is required to remove this computer from a realm or domain.
si: මෙම පරිගණකය ක්ෂේත්‍රයකින් හෝ වසමකින් ඉවත් කිරීමට සත්‍යාපනය අවශ්‍ය වේ.

en: Cannot join this realm
si: මෙම ක්ෂේත්‍රයට සම්බන්ධ විය නොහැක

en: Cannot prompt for a password when running in unattended mode
si: නොපැමිණි මාදිලියේ ධාවනය වන විට මුරපදයක් ඉල්ලා සිටිය නොහැක

en: Change login policy
si: පිවිසුම් ප්‍රතිපත්තිය වෙනස් කරන්න

en: Computer OU DN to join
si: සම්බන්ධ වීමට පරිගණක OU DN

en: Configured command invalid: %s
si: වින්‍යාස කළ විධානය වලංගු නැත: %s

en: Configured command not found: %s
si: වින්‍යාස කළ විධානය හමු නොවීය: %s

en: Couldn't authenticate as %s
si: %sලෙස සත්‍යාපනය කළ නොහැකි විය

en: Couldn't change permitted logins
si: අවසර ලත් පිවිසුම් වෙනස් කිරීමට නොහැකි විය

en: Couldn't connect to realm service
si: රියල්ම් සේවාවට සම්බන්ධ වීමට නොහැකි විය

en: Couldn't connect to system bus
si: පද්ධති බසයට සම්බන්ධ වීමට නොහැකි විය

en: Couldn't create credential cache file: %s: %s
si: අක්තපත්‍ර හැඹිලි ගොනුවක් තැනීමට නොහැකි විය: %s: %s

en: Couldn't create runtime directory: %s: %s
si: ධාවන කාල නාමාවලිය තැනීමට නොහැකි විය: %s: %s

en: Couldn't create socket
si: සොකට් සෑදීමට නොහැකි විය

en: Couldn't create socket pair: %s
si: සොකට් යුගලයක් තැනීමට නොහැකි විය: %s

en: Couldn't discover realms
si: ක්ෂේත්‍ර සොයා ගැනීමට නොහැකි විය

en: Couldn't initialize kerberos
si: kerberos ආරම්භ කිරීමට නොහැකි විය

en: Couldn't join realm
si: ක්ෂේත්‍රයට සම්බන්ධ වීමට නොහැකි විය

en: Couldn't leave realm
si: රාජධානිය හැර යාමට නොහැකි විය

en: Couldn't load the realm service
si: රියල්ම් සේවාව පූරණය කළ නොහැකි විය

en: Couldn't parse user name: %s
si: පරිශීලක නාමය විග්‍රහ කිරීමට නොහැකි විය: %s

en: Couldn't prompt for password: %s
si: මුරපදය සඳහා විමසිය නොහැක: %s

en: Couldn't read credential cache
si: අක්තපත්‍ර හැඹිලිය කියවීමට නොහැකි විය

en: Couldn't read kerberos credentials
si: kerberos අක්තපත්‍ර කියවීමට නොහැකි විය

en: Couldn't resolve credential cache
si: අක්තපත්‍ර හැඹිලිය විසඳාගත නොහැකි විය

en: Couldn't run realmd
si: realmd ධාවනය කළ නොහැකි විය

en: Couldn't select kerberos credentials
si: kerberos අක්තපත්‍ර තෝරා ගැනීමට නොහැකි විය

en: Couldn't write out config: %s
si: වින්‍යාසය ලිවීමට නොහැකි විය: %s

en: Deny any realm account login
si: ඕනෑම Realm ගිණුමට ඇතුල් වීම ප්‍රතික්ෂේප කරන්න

en: Deny user logins
si: පරිශීලක පිවිසුම් ප්‍රතික්ෂේප කරන්න

en: Discover available realm
si: පවතින ක්ෂේත්‍රය සොයා ගන්න

en: Discover realm
si: ක්ෂේත්‍රය සොයා ගන්න

en: Do not prompt for input
si: ආදානය සඳහා විමසන්න එපා

en: Don't have domain %s in sssd.conf config file
si: sssd.conf config ගොනුවේ වසම් %s නොමැත

en: Enabling SSSD in nsswitch.conf and PAM failed.
si: nsswitch.conf සහ PAM හි SSSD සබල කිරීම අසාර්ථක විය.

en: Enroll this machine in a realm
si: මෙම යන්ත්‍රය ක්ෂේත්‍රයකට ඇතුළත් කරන්න

en: Enrolling this realm using a password is not supported
si: මුරපදයක් භාවිතයෙන් මෙම ක්ෂේත්‍රය ලියාපදිංචි කිරීම සහාය නොදක්වයි

en: Failed to change permitted logins. See diagnostics.
si: අවසර ලත් පිවිසුම් වෙනස් කිරීමට අසමත් විය. රෝග විනිශ්චය බලන්න.

en: Failed to discover realm. See diagnostics.
si: ක්ෂේත්‍රය සොයා ගැනීමට අපොහොසත් විය. රෝග විනිශ්චය බලන්න.

en: Failed to enroll machine in realm. See diagnostics.
si: යන්ත්‍රය ක්ෂේත්‍රයට ඇතුළත් කිරීමට අපොහොසත් විය. රෝග විනිශ්චය බලන්න.

en: Failed to unenroll machine from domain. See diagnostics.
si: වසම වෙතින් යන්ත්‍රය බඳවා නොගැනීම අසාර්ථක විය. රෝග විනිශ්චය බලන්න.

en: Groups may not be specified with -a or --all
si: කණ්ඩායම් -a හෝ --all සමඟ සඳහන් නොකළ හැක

en: Install mode to a specific prefix
si: නිශ්චිත උපසර්ගයකට මාදිලිය ස්ථාපනය කරන්න

en: Installing necessary packages
si: අවශ්ය පැකේජ ස්ථාපනය කිරීම

en: Invalid login argument '%s' contains unsupported characters.
si: වලංගු නොවන පිවිසුම් තර්කය '%s' හි සහය නොදක්වන අක්ෂර අඩංගු වේ.

en: Invalid login argument%s%s%s does not match the login format.
si: වලංගු නොවන පිවිසුම් තර්කය%s%s%s පිවිසුම් ආකෘතියට නොගැලපේ.

en: Invalid password for %s
si: %sසඳහා වලංගු නොවන මුරපදයකි

en: Invalid value for %s option: %s
si: %s විකල්පය සඳහා වලංගු නොවන අගයක්: %s

en: Join automatically without a password
si: මුරපදයක් නොමැතිව ස්වයංක්‍රීයව සම්බන්ධ වන්න

en: Join machine to realm
si: යන්ත්‍රය රාජධානියට සම්බන්ධ වන්න

en: Join using a preset one time password
si: පෙර සැකසූ එක් වරක් මුරපදයක් භාවිතයෙන් සම්බන්ධ වන්න

en: Joining a domain with a one time password is only supported with the '%s' membership software
si: එක් වරක් මුරපදයක් සමඟ වසමකට සම්බන්ධ වීමට සහාය වන්නේ '%s' සාමාජිකත්ව මෘදුකාංගය සමඟ පමණි

en: Joining a domain with a user password is only supported with the '%s' membership software
si: පරිශීලක මුරපදයක් සමඟ වසමකට සම්බන්ධ වීමට සහාය වන්නේ '%s' සාමාජිකත්ව මෘදුකාංගය සමඟ පමණි

en: Joining this realm is not supported
si: මෙම ක්ෂේත්‍රයට සම්බන්ධ වීමට සහය නොදක්වයි

en: Joining this realm using a credential cache is not supported
si: අක්තපත්‍ර හැඹිලියක් භාවිතයෙන් මෙම ක්ෂේත්‍රයට සම්බන්ධ වීමට සහය නොදක්වයි

en: Joining this realm using a secret is not supported
si: රහසක් භාවිතයෙන් මෙම ක්ෂේත්‍රයට සම්බන්ධ වීමට සහය නොදක්වයි

en: Joining this realm without credentials is not supported
si: අක්තපත්‍ර නොමැතිව මෙම ක්ෂේත්‍රයට සම්බන්ධ වීමට සහය නොදක්වයි

en: LDAP on this system does not support UDP connections
si: මෙම පද්ධතියේ LDAP UDP සම්බන්ධතා සඳහා සහය නොදක්වයි

en: Leaving this realm is not supported
si: මෙම ක්ෂේත්‍රය හැර යාම සහය නොදක්වයි

en: Leaving this realm using a credential cache is not supported
si: අක්තපත්‍ර හැඹිලියක් භාවිතයෙන් මෙම ක්ෂේත්‍රයෙන් ඉවත් වීමට සහය නොදක්වයි

en: Leaving this realm without credentials is not supported
si: අක්තපත්‍ර නොමැතිව මෙම ක්ෂේත්‍රය හැර යාමට සහය නොදක්වයි

en: List known realms
si: දන්නා ක්ෂේත්‍ර ලැයිස්තුගත කරන්න

en: Necessary packages are not installed: %s
si: අවශ්‍ය පැකේජ ස්ථාපනය කර නොමැත: %s

en: Need credentials for leaving this domain
si: මෙම වසම හැර යාම සඳහා අක්තපත්‍ර අවශ්‍යයි

en: No default realm discovered
si: පෙරනිමි ක්ෂේත්‍රයක් සොයා ගෙන නොමැත

en: No logins should be specified with -a or --all
si: -a හෝ --all සමඟින් පිවිසුම් කිසිවක් සඳහන් නොකළ යුතුය

en: No such realm found
si: එවැනි කලාපයක් හමු නොවීය

en: No such realm found: %s
si: එවැනි ක්ෂේත්‍රයක් හමු නොවීය: %s

en: Not authorized to perform this action
si: මෙම ක්‍රියාව සිදු කිරීමට අවසර නැත

en: Not currently joined to this domain
si: දැනට මෙම වසමට සම්බන්ධ වී නොමැත

en: Not currently joined to this realm
si: දැනට මෙම ක්ෂේත්‍රයට සම්බන්ධ වී නොමැත

en: Not joined to this domain
si: මෙම වසමට සම්බන්ධ වී නැත

en: Operation was cancelled.
si: මෙහෙයුම අවලංගු කරන ලදී.

en: Password for %s:
si: %sසඳහා මුරපදය:

en: Permit any realm account login
si: ඕනෑම Realm ගිණුමකට ඇතුල් වීමට අවසර දෙන්න

en: Permit user logins
si: පරිශීලක පුරනය වීමට අවසර දෙන්න

en: Process was terminated with signal: %d
si: සංඥාව: %dසමඟ ක්රියාවලිය අවසන් විය

en: Realm does not support automatic membership
si: Realm ස්වයංක්‍රීය සාමාජිකත්වය සඳහා සහාය නොදක්වයි

en: Realm does not support membership using a one time password
si: Realm එක් වරක් මුරපදයක් භාවිතා කරමින් සාමාජිකත්වය සඳහා සහාය නොදක්වයි

en: Realm does not support membership using a password
si: Realm මුරපදයක් භාවිතයෙන් සාමාජිකත්වය සඳහා සහාය නොදක්වයි

en: Realm to permit/deny logins for
si: ලොගින් වීමට/ප්‍රතික්ෂේප කිරීමට Realm

en: Received invalid or unsupported Netlogon data from server
si: සේවාදායකයෙන් වලංගු නොවන හෝ සහාය නොදක්වන Netlogon දත්ත ලැබී ඇත

en: Remove computer from realm
si: පරිගණකය රාජධානියෙන් ඉවත් කරන්න

en: Remove machine from realm
si: රාජධානියෙන් යන්ත්රය ඉවත් කරන්න

en: Set the user principal for the computer account
si: පරිගණක ගිණුම සඳහා පරිශීලක විදුහල්පති සකසන්න

en: Show all discovered realms
si: සොයාගත් සියලුම ක්ෂේත්‍ර පෙන්වන්න

en: Show all realms
si: සියලුම ක්ෂේත්‍ර පෙන්වන්න

en: Show only the names
si: නම් පමණක් පෙන්වන්න

en: Skipped command: %s
si: මඟ හැරිය විධානය: %s

en: Specific logins must be specified with --withdraw
si: විශේෂිත පිවිසුම් --withdraw සමඟ සඳහන් කළ යුතුය

en: Specify one realm to join
si: සම්බන්ධ වීමට එක් ක්ෂේත්‍රයක් සඳහන් කරන්න

en: Specify specific users to add or remove from the permitted list
si: අවසර ලත් ලැයිස්තුවෙන් එක් කිරීමට හෝ ඉවත් කිරීමට නිශ්චිත පරිශීලකයන් සඳහන් කරන්න

en: Specifying deny without --all is deprecated. Use realm permit --withdraw
si: ප්‍රතික්ෂේප කිරීම නොමැතිව --සියල්ල අත්හරිනු ලැබේ. Realm permit භාවිතා කරන්න --withdraw

en: The --no-password argument cannot be used with --one-time-password or --user
si: --no-password තර්කය --one-time-password හෝ --user සමඟ භාවිතා කළ නොහැක

en: The --one-time-password argument cannot be used with --user
si: --user සමඟ --one-time-මුරපද තර්කය භාවිතා කළ නොහැක

en: The --withdraw or -x arguments cannot be used when denying logins
si: පිවිසුම් ප්‍රතික්ෂේප කිරීමේදී --withdraw හෝ -x තර්ක භාවිතා කළ නොහැක

en: The Samba provider cannot restrict permitted logins.
si: සම්බා සපයන්නාට අවසර ලත් පිවිසුම් සීමා කළ නොහැක.

en: The computer-ou argument is not supported when joining an IPA domain.
si: IPA වසමකට සම්බන්ධ වන විට computer-ou තර්කය සහාය නොදක්වයි.

en: The following packages are not available for installation: %s
si: ස්ථාපනය සඳහා පහත පැකේජ නොමැත: %s

en: The operation was cancelled
si: මෙහෙයුම අවලංගු කරන ලදී

en: The realm does not allow specifying logins
si: ක්ෂේත්‍රය පිවිසුම් සඳහන් කිරීමට ඉඩ නොදේ

en: Treat names as groups which to permit
si: අවසර දිය යුතු කණ්ඩායම් ලෙස නම් සලකන්න

en: Turn off automatic id mapping
si: ස්වයංක්‍රීය id සිතියම්කරණය අක්‍රිය කරන්න

en: Unable to automatically join the domain
si: වසම වෙත ස්වයංක්‍රීයව සම්බන්ධ විය නොහැක

en: Unenroll this machine from a realm
si: මෙම යන්ත්‍රය ක්ෂේත්‍රයකින් ඉවත් කරන්න

en: Unenrolling this realm using a password is not supported
si: මුරපදයක් භාවිතයෙන් මෙම ක්ෂේත්‍රය බඳවා නොගැනීම සඳහා සහය නොදක්වයි

en: Unenrolling this realm using a secret is not supported
si: රහසක් භාවිතයෙන් මෙම ක්ෂේත්‍රය බඳවා නොගැනීම සඳහා සහය නොදක්වයි

en: Unsupported credentials for joining a domain
si: වසමකට සම්බන්ධ වීම සඳහා සහාය නොදක්වන අක්තපත්‍ර

en: Unsupported or unknown membership software '%s'
si: සහාය නොදක්වන හෝ නොදන්නා සාමාජික මෘදුකාංග '%s'

en: Use --all to deny all logins
si: සියලුම පිවිසුම් ප්‍රතික්ෂේප කිරීමට --all භාවිතා කරන්න

en: Use specific client software
si: විශේෂිත සේවාදායක මෘදුකාංග භාවිතා කරන්න

en: Use specific membership software
si: විශේෂිත සාමාජික මෘදුකාංග භාවිතා කරන්න

en: Use specific server software
si: විශේෂිත සේවාදායක මෘදුකාංග භාවිතා කරන්න

en: User name to use for enrollment
si: ලියාපදිංචිය සඳහා භාවිතා කළ යුතු පරිශීලක නාමය

en: User name to use for removal
si: ඉවත් කිරීම සඳහා භාවිතා කළ යුතු පරිශීලක නාමය

en: Verbose output
si: වාචික ප්‍රතිදානය

en: Withdraw permit for a realm account to login
si: Realm ගිණුමක් සඳහා පුරනය වීමට බලපත්‍රය ආපසු ගන්න
