pipewire - en to pl translation catalogue (114 entries)

en:       --rate                            Sample rate (req. for rec) (default %u)
          --channels                        Number of channels (req. for rec) (default %u)
          --channel-map                     Channel map
                                                one of: "stereo", "surround-51",... or
                                                comma separated list of channel names: eg. "FL,FR"
          --format                          Sample format %s (req. for rec) (default %s)
          --volume                          Stream volume 0-1.0 (default %.3f)
      -q  --quality                         Resampler quality (0 - 15) (default %d)
      -a, --raw                             RAW mode
pl:       --rate                            Częstotliwość próbki (wymagane do nagrywania) (domyślnie %u)
          --channels                        Liczba kanałów (wymagane do nagrywania) (domyślnie %u)
          --channel-map                     Mapa kanałów
                                                jedna z: „stereo”, „surround-51”… lub
                                                lista nazw kanałów rozdzielonych przecinkami: np. „FL,FR”
          --format                          Format próbki %s (wymagane do nagrywania) (domyślnie %s)
          --volume                          Głośność potoku w zakresie 0-1,0 (domyślnie %.3f)
      -q  --quality                         Jakość resamplera od 0 do 15 (domyślnie %d)
      -a, --raw                             Tryb RAW

en:   -R, --remote                          Remote daemon name
          --media-type                      Set media type (default %s)
          --media-category                  Set media category (default %s)
          --media-role                      Set media role (default %s)
          --target                          Set node target serial or name (default %s)
                                              0 means don't link
          --latency                         Set node latency (default %s)
                                              Xunit (unit = s, ms, us, ns)
                                              or direct samples (256)
                                              the rate is the one of the source file
      -P  --properties                      Set node properties
pl:   -R, --remote                          Nazwa zdalnej usługi
          --media-type                      Ustawia typ multimediów (domyślnie %s)
          --media-category                  Ustawia kategorię multimediów (domyślnie %s)
          --media-role                      Ustawia rolę multimediów (domyślnie %s)
          --target                          Ustawia docelowy numer seryjny
                                            lub nazwę węzła (domyślnie %s)
                                              0 oznacza brak wiązania
          --latency                         Ustawia opóźnienie węzła (domyślnie %s)
                                              Xjednostka (jednostka = s, ms, us, ns)
                                              lub bezpośrednie próbki (256)
                                              częstotliwość jest z pliku źródłowego
      -P  --properties                      Ustawia właściwości węzła

en:   -p, --playback                        Playback mode
      -r, --record                          Recording mode
      -m, --midi                            Midi mode
      -d, --dsd                             DSD mode
      -o, --encoded                         Encoded mode
pl:   -p, --playback                        Tryb odtwarzania
      -r, --record                          Tryb nagrywania
      -m, --midi                            Tryb MIDI
      -d, --dsd                             Tryb DSD
      -o, --encoded                         Tryb zakodowany

en: %s Input
pl: Wejście %s

en: %s Output
pl: Wyjście %s

en: %s [options]
      -h, --help                            Show this help
      -v, --verbose                         Increase verbosity by one level
          --version                         Show version
      -c, --config                          Load config (Default %s)
      -P  --properties                      Set context properties
pl: %s [opcje]
      -h, --help                            Wyświetla tę pomoc
      -v, --verbose                         Zwiększa liczbę wyświetlanych
                                            komunikatów o jeden poziom
          --version                         Wyświetla wersję
      -c, --config                          Wczytuje konfigurację (domyślnie %s)
      -P  --properties                      Ustawia właściwości kontekstu

en: %s [options] [<file>|-]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -v, --verbose                         Enable verbose operations
pl: %s [opcje] [<plik>|-]
      -h, --help                            Wyświetla tę pomoc
          --version                         Wyświetla wersję
      -v, --verbose                         Wyświetla więcej komunikatów

en: %s [options] [command]
      -h, --help                            Show this help
          --version                         Show version
      -d, --daemon                          Start as daemon (Default false)
      -r, --remote                          Remote daemon name
      -m, --monitor                         Monitor activity
pl: %s [opcje] [polecenie]
      -h, --help                            Wyświetla tę pomoc
          --version                         Wyświetla wersję
      -d, --daemon                          Uruchamia jako usługę (domyślnie tego nie robi)
      -r, --remote                          Nazwa zdalnej usługi
      -m, --monitor                         Monitoruje aktywność

en: %s on %s
pl: %s na %s

en: %s on %s@%s
pl: %s na %s@%s

en: (invalid)
pl: (nieprawidłowe)

en: Amplifier
pl: Amplituner

en: Analog Input
pl: Wejście analogowe

en: Analog Mono
pl: Analogowe mono

en: Analog Mono (Left)
pl: Analogowe mono (lewy)

en: Analog Mono (Right)
pl: Analogowe mono (prawy)

en: Analog Mono Duplex
pl: Analogowy dupleks mono

en: Analog Mono Output
pl: Analogowe wyjście mono

en: Analog Output
pl: Wyjście analogowe

en: Analog Stereo
pl: Analogowe stereo

en: Analog Stereo Duplex
pl: Analogowy dupleks stereo

en: Analog Surround 2.1
pl: Analogowe przestrzenne 2.1

en: Analog Surround 3.0
pl: Analogowe przestrzenne 3.0

en: Analog Surround 3.1
pl: Analogowe przestrzenne 3.1

en: Analog Surround 4.0
pl: Analogowe przestrzenne 4.0

en: Analog Surround 4.1
pl: Analogowe przestrzenne 4.1

en: Analog Surround 5.0
pl: Analogowe przestrzenne 5.0

en: Analog Surround 5.1
pl: Analogowe przestrzenne 5.1

en: Analog Surround 6.0
pl: Analogowe przestrzenne 6.0

en: Analog Surround 6.1
pl: Analogowe przestrzenne 6.1

en: Analog Surround 7.0
pl: Analogowe przestrzenne 7.0

en: Analog Surround 7.1
pl: Analogowe przestrzenne 7.1

en: Audio Gateway (A2DP Source & HSP/HFP AG)
pl: Bramka dźwięku (źródło A2DP i AG HSP/HFP)

en: Audio Streaming for Hearing Aids (ASHA Sink)
pl: Przesyłanie dźwięku do aparatów słuchowych (odpływ ASHA)

en: Automatic Gain Control
pl: Automatyczne sterowanie natężeniem

en: Bass Boost
pl: Podbicie basów

en: Boost
pl: Podbicie

en: Built-in Audio
pl: Wbudowany dźwięk

en: Car
pl: Samochód

en: Chat
pl: Rozmowa

en: Chat Input
pl: Wejście rozmowy

en: Chat Output
pl: Wyjście rozmowy

en: Digital Input (S/PDIF)
pl: Wejście cyfrowe (S/PDIF)

en: Digital Output (S/PDIF)
pl: Wyjście cyfrowe (S/PDIF)

en: Digital Stereo (HDMI)
pl: Cyfrowe stereo (HDMI)

en: Digital Stereo (IEC958)
pl: Cyfrowe stereo (IEC958)

en: Digital Stereo Duplex (IEC958)
pl: Cyfrowy dupleks stereo (IEC958)

en: Digital Surround 4.0 (IEC958/AC3)
pl: Cyfrowe przestrzenne 4.0 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (HDMI)
pl: Cyfrowe przestrzenne 5.1 (HDMI)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/AC3)
pl: Cyfrowe przestrzenne 5.1 (IEC958/AC3)

en: Digital Surround 5.1 (IEC958/DTS)
pl: Cyfrowe przestrzenne 5.1 (IEC958/DTS)

en: Dock Microphone
pl: Mikrofon stacji dokującej

en: Docking Station Input
pl: Wejście stacji dokującej

en: Docking Station Line In
pl: Wejście liniowe stacji dokującej

en: Docking Station Microphone
pl: Mikrofon stacji dokującej

en: Dummy Output
pl: Głuche wyjście

en: External Microphone
pl: Zewnętrzny mikrofon

en: Front Microphone
pl: Przedni mikrofon

en: Game
pl: Gra

en: Game Output
pl: Wyjście gry

en: HDMI / DisplayPort
pl: HDMI/DisplayPort

en: Handsfree
pl: Zestaw głośnomówiący

en: Handsfree (HFP)
pl: Zestaw głośnomówiący (HFP)

en: Headphone
pl: Słuchawki

en: Headphones
pl: Słuchawki

en: Headphones 2
pl: Słuchawki 2

en: Headphones Mono Output
pl: Wyjście mono słuchawek

en: Headset
pl: Słuchawki z mikrofonem

en: Headset Head Unit (HSP/HFP, codec %s)
pl: Jednostka główna słuchawek z mikrofonem (HSP/HFP, kodek %s)

en: Headset Microphone
pl: Mikrofon na słuchawkach

en: High Fidelity Duplex (A2DP Source/Sink)
pl: Dupleks o wysokiej dokładności (źródło/odpływ A2DP)

en: High Fidelity Duplex (A2DP Source/Sink, codec %s)
pl: Dupleks o wysokiej dokładności (źródło/odpływ A2DP, kodek %s)

en: High Fidelity Duplex (BAP Source/Sink)
pl: Dupleks o wysokiej dokładności (źródło/odpływ BAP)

en: High Fidelity Duplex (BAP Source/Sink, codec %s)
pl: Dupleks o wysokiej dokładności (źródło/odpływ BAP, kodek %s)

en: High Fidelity Input (BAP Source)
pl: Wejście o wysokiej dokładności (źródło BAP)

en: High Fidelity Input (BAP Source, codec %s)
pl: Wejście o wysokiej dokładności (źródło BAP, kodek %s)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink)
pl: Odtwarzanie o wysokiej dokładności (odpływ A2DP)

en: High Fidelity Playback (A2DP Sink, codec %s)
pl: Odtwarzanie o wysokiej dokładności (odpływ A2DP, kodek %s)

en: High Fidelity Playback (BAP Sink)
pl: Odtwarzanie o wysokiej dokładności (odpływ BAP)

en: High Fidelity Playback (BAP Sink, codec %s)
pl: Odtwarzanie o wysokiej dokładności (odpływ BAP, kodek %s)

en: Input
pl: Wejście

en: Internal Microphone
pl: Wewnętrzny mikrofon

en: Line In
pl: Wejście liniowe

en: Line Out
pl: Wyjście liniowe

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Mono Chat + 7.1 Surround
pl: Rozmowa mono + przestrzenne 7.1

en: Multichannel
pl: Wielokanałowe

en: Multichannel Duplex
pl: Dupleks wielokanałowy

en: Multichannel Input
pl: Wejście wielokanałowe

en: Multichannel Output
pl: Wyjście wielokanałowe

en: No Amplifier
pl: Brak amplitunera

en: No Automatic Gain Control
pl: Brak automatycznego sterowania natężeniem

en: No Bass Boost
pl: Brak podbicia basów

en: No Boost
pl: Brak podbicia

en: Off
pl: Wyłączone

en: Phone
pl: Telefon

en: PipeWire Media System
pl: System multimediów PipeWire

en: Portable
pl: Przenośne

en: Pro Audio
pl: Dźwięk w zastosowaniach profesjonalnych

en: Rear Microphone
pl: Tylny mikrofon

en: Speaker
pl: Głośnik

en: Speakerphone
pl: Telefon głośnomówiący

en: Speakers
pl: Głośniki

en: Start the PipeWire Media System
pl: Uruchomienie systemu multimediów PipeWire

en: Stereo Duplex
pl: Dupleks stereo

en: Tunnel for %s@%s
pl: Tunel dla %s@%s

en: Tunnel to %s%s%s
pl: Tunel do %s%s%s

en: Unknown device
pl: Nieznane urządzenie

en: Video
pl: Wideo

en: Virtual Surround 7.1
pl: Wirtualne przestrzenne 7.1

en: snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_avail() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
pl[0]: snd_pcm_avail() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %lu bajt (%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.
pl[1]: snd_pcm_avail() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %lu bajty (%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.
pl[2]: snd_pcm_avail() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %lu bajtów (%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.

en: snd_pcm_avail_delay() returned strange values: delay %lu is less than avail %lu.
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
pl: snd_pcm_avail_delay() zwróciło dziwne wartości: opóźnienie %lu jest mniejsze niż korzyść %lu.
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.

en: snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li byte (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_delay() returned a value that is exceptionally large: %li bytes (%s%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
pl[0]: snd_pcm_delay() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %li bajt (%s%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.
pl[1]: snd_pcm_delay() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %li bajty (%s%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.
pl[2]: snd_pcm_delay() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %li bajtów (%s%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.

en: snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu byte (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers. | snd_pcm_mmap_begin() returned a value that is exceptionally large: %lu bytes (%lu ms).
    Most likely this is a bug in the ALSA driver '%s'. Please report this issue to the ALSA developers.
pl[0]: snd_pcm_mmap_begin() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %lu bajt (%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.
pl[1]: snd_pcm_mmap_begin() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %lu bajty (%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.
pl[2]: snd_pcm_mmap_begin() zwróciło wyjątkowo dużą wartość: %lu bajtów (%lu ms).
    Prawdopodobnie jest to błąd sterownika ALSA „%s”. Proszę zgłosić ten problem programistom usługi ALSA.
